Uwaga sukces!!!

Troje uczniów XLO przystąpiło do regionalnego konkursu plastycznego pt. „Tylko Niepodległość”, zorganizowanego przez Delegaturę IPN w Olsztynie we współpracy z Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim. Konkurs polegał na przygotowaniu kartki z kalendarza, która upamiętniała ważne wydarzenie z historii Polski XX wieku.

Spośród dziesiątek nadesłanych prac Kapituła Konkursu wyłoniła laureatów, z zastrzeżeniem, że wśród ostatnich znaleźli się wyłącznie zwycięzcy poszczególnych „miesięcy”.

Z dumą informujemy, że laureatką października została Patrycja Siejak, uczennica klasy IIIA XLO Mistrzostwa Sportowego.

Brawo Patrycja!

Październik – Patrycja Siejak (X LO Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie; tytuł pracy: „16.10.1978 Kardynał Karol Wojtyła został papieżem”)

Wszystkie wyniki i podsumowanie konkursu na stronie:

Wyniki konkursu plastycznego – „Tylko Niepodległość” – Aktualności – Instytut Pamięci Narodowej – Białystok (ipn.gov.pl)