Zimowe zgrupowanie kajakarzy SMS Olsztyn w Zakopanem

W czasie ferii szkolnych 27.01–07.02.2015 kajakarze, kanadyjkarze SMS Olsztyn szlifowali swoją kondycję na zimowym zgrupowaniu w Zakopanem. Bardzo dobre warunki pobytowe w zaprzyjaźnionym pensjonacie, gdzie oprócz naszej grupy trenowały kluby z Mrągowa i Gorzowa Wielkopolskiego, oraz wspaniałe warunki atmosferyczne przyczyniły się do pełnej realizacji założeń treningowych na to zgrupowanie.

Dobre warunki śniegowe umożliwiły nam codzienną porcję jazdy na nartach biegowych na dobrze przygotowanych trasach. Do dyspozycji mieliśmy sale z ergometrami, salę gimnastyczną, siłownie i basen pływacki.

Trzy jednostki treningowe dziennie na pewno przyniosą pozytywny efekt w dalszym szkoleniu. Po powrocie z gór już wyglądamy gdzie jest coś odmarzniętego aby zamoczyć wiosło w wodzie i przepłynąć pierwsze w tym roku kilometry.