SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej kobiet – 6−7.11.2020 r., Kraków

Z Krakowa olsztyńskie gimnastyczki wracają z medalami. W seniorkach w finale na równoważni Iga Kowalczyk wywalczyła brązowy medal! Paula Plichta w finale ćwiczeń wolnych zajęła 3 miejsce.

W wieloboju Iga Kowalczyk zajęła wysokie 7 miejsce, a Wiktoria Kucner uplasowała się tuż za Igą na miejscu 8, Klaudia Hrynowiecka zajęła 10!!! Wiktoria Kucner zajęła 8 miejsce w finale skoku oraz 7 miejsce na poręczach. Iga Kowalczyk w finale poręczy wywalczyła 6 miejsce oraz 8 miejsce w finale ćwiczeń wolnych.

Anna Hucało w przepięknym stylu wygrała finał na równoważni w juniorkach!!!! Anna Hucało do medalu dorzuciła jeszcze 4 miejsce na skoku i na poręczach oraz 6 miejsce na ćwiczeniach wolnych. Ania Hucało w wieloboju zajęła 4 miejsce, a Monika Wiśniewska uplasowała się na 10 miejscu. Monika Wiśniewska uplasowała się na 5 pozycji w finale na poręczach!

W seniorkach drużynowo zajęłyśmy 2 miejsce!! Srebrny medal wspólnie razem wywalczyły: Iga Kowalczyk, Wiktoria Kucner, Klaudia Hrynowiecka i Paula Plichta.

Ogromne brawa dla wszystkich zawodniczek i trenerów! Dobra robota za Wami!