Ferie zimowe 2016

W dniach 25-29.01.2016 r. zostały przeprowadzone zajęcia rekreacyjno-sportowe w ramach ferii zimowych.

Uczestnicy zapoznali się z ideą igrzysk olimpijskich letnich. Uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Sportu, gdzie zapoznali się z ciekawostkami dotyczącymi olimpiad letnich, sukcesów sportowych olsztyńskich uczestników olimpiad. Wzięli udział w konkursach wiedzy oraz udzielili wywiadów przedstawicielowi Radia Plus. W szkole wykonali plakaty dotyczące loga olimpijskiego olimpiad. W kolejnych dniach odbyli wycieczkę marszową w Lesie Miejskim, podczas której sprawdzili swoje możliwości poruszania się po śliskich trasach marszowych oraz pokonania leśnych torów przeszkód. W szkole wzięli udział w licznych konkursach sprawnościowych oraz doskonalili podstawowe umiejętności w grach zespołowych i tenisie stołowym.