„Dzień Luzu” *dotyczy tylko nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodzony był dość nietypowo. Zaczął się już w poniedziałek, 13 października. Tego dnia nie było odpytywania z ostatniej lekcji, sprawdzianów, czy innych niezapowiedzianych kartkówek. Nauczyciele „wrzucili na luz” i nawet wyglądali jakoś inaczej. Ku wielkiemu zaskoczeniu uczniów wszyscy przyszli w sportowych strojach. W ten sposób uczciliśmy zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej. Na pamiątkę tego dnia, zrobiono pamiątkowe zdjęcie „z lotu ptaka” całej społeczności szkolnej.

Natomiast 14 października odbyło się uroczyste spotkanie Rady Pedagogicznej, podczas którego Samorząd Uczniowski przekazał w sposób humorystyczny życzenia oraz „podręczną apteczkę nauczyciela”, zawierającą specyfiki na gardło. Tego dnia zostały także wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły oraz podziękowania.

Tradycją Rady Pedagogicznej są coroczne wyjazdy do teatru. W tym roku, 11 października Nauczyciele, Trenerzy oraz Pracownicy szkoły odwiedzili Teatr Muzyczny w Gdyni, gdzie obejrzeli musical Grease.