Dzień Dziecka w klasie IV SP

1 czerwca klasa IV SP wraz ze swoją wychowawczynią p. Joanną Ulatowską-Letko wybrała się na spektakl „Zielony wędrowiec” do Olsztyńskiego Teatru Lalek. Przedstawienie bardzo nam się podobało – było jednocześnie pouczające i zabawne, dynamiczne i pomysłowe. Zachwycała gra aktorów, kostiumy, piosenki. W teatrze wszystkich witał Smoczunio-Bunio, a po spektaklu była jeszcze słodka niespodzianka.

Po „uczcie duchowej” w teatrze powędrowaliśmy na Stare Miasto na lody. Innych atrakcji też nie zabrakło – odwiedziliśmy Kopernika, dziewczyny koniecznie chciały spróbować swoich sił na scenie, wszystkim bardzo podobała się też fontanna. Do szkoły wróciliśmy trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku!