ZIMOWE ZGRUPOWANIE KAJAKARZY SMS OLSZTYN W ZAKOPANEM

W czasie ferii szkolnych kajakarze SMS Olsztyn nie próżnowali i szlifowali swoją kondycję na zimowym zgrupowaniu w Zakopanem. Bardzo dobre warunki pobytowe w zaprzyjaźnionym pensjonacie, gdzie oprócz naszej grupy trenowały kluby z Mrągowa, Węgorzewa i Gorzowa Wielkopolskiego, oraz wspaniałe warunki atmosferyczne przyczyniły się do pełnej realizacji z nawiązką założeń treningowych na to zgrupowanie. Mieliśmy do dyspozycji mnóstwo śniegu po którym codziennie biegaliśmy na nartach na dobrze przygotowanych trasach biegowych przy Centralnym Ośrodku Sportu i nie tylko oraz sale z ergometrami, salę gimnastyczną, siłownie i basen pływacki. Trzy jednostki treningowe dziennie na pewno przyniosą pozytywny efekt w dalszym szkoleniu. Chociaż mróz za oknem my już wyglądamy gdzie jest coś odmarzniętego aby zamoczyć wiosło w wodzie i przepłynąć pierwsze w tym roku kilometry.