Zabawa karnawałowa klas IV-VI

19 stycznia 2017 roku odbyła się zabawa karnawałowa klas IV–VI pod hasłem: „Fantastyczne podróże po literaturze”.

Podczas balu uczniowie konkurowali ze sobą wykonując zadania językowe: tworzyli krzyżówki i odgadywali hasła w kalamburach. W ramach zabawy i szkolnej akcji bookcrossingu uczniowie mieli okazję wymienić się z kolegami i koleżankami książkami przyniesionymi z domu.

Uczniowie wzięli również udział w konkursie na najlepsze przebranie za… postać literacką. Przyznać trzeba, że wyobraźnia i zaangażowanie naszych uczniów nie zna granic! Nagrody za najlepsze przebrania otrzymali: Brian Rogalla, Patrycja Lubieniecka, Tymoteusz Kowalczyk, Natalia Skorupska, Zuzanna Gołota oraz Amelia Borko.

Nad muzyczną oprawą balu czuwał uczeń klasy VI Salaam Diallo, który okazał się być świetnym DJem!

Zakończenie zabawy zostało zwieńczone ogłoszeniem wyników konkurencji. W tym roku najlepiej spisali się nasi „najstarsi” – klasa VI, drugie miejsce zajęła klasa IV a trzecie klasa V. Przewodniczący klas odebrali nagrody – łakocie, które szybko zostały spałaszowane. Po wszystkich konkurencjach do utrudzonych uczniów przyjechała bardzo wyczekiwana pizza, która również  zniknęła w mgnieniu oka 🙂