Wyniki Miejskiego Konkursu Literackiego „O Różę Małego Księcia”

SUKCES PAWŁA I KAROLINY

Znamy wyniki Miejskiego Konkursu Literackiego
„O Różę Małego Księcia”!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w tegorocznej, 31. Edycji Miejskiego Konkursu Literackiego „O Różę Małego Księcia” wśród laureatów znalazło się aż dwoje uczniów naszej szkoły – Karolina Bałdyga z klasy VI i Paweł Bisior z klasy VB.

Na konkurs wpłynęły 72 prace od 70 uczestników. Jury Konkursu w składzie Beata Sarnowska, Monika Stępień oraz Wacław Sobaszek postanowiło nagrodzić 24 osoby. Werdykt Konkursu został ogłoszony podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się 4 czerwca o godz. 15.00 w Zajezdni Trolejbusowej w Parku Centralnym.

Karolina zajęła 3. miejsce w dziedzinie Poezji wśród uczniów klasy IV-VI, natomiast Paweł zdobył NAGRODĘ GŁÓWNĄ w dziedzinie Prozy w tej samej kategorii wiekowej. Karolina i Paweł odebrali nagrody i dyplomy oraz przeczytali, podobnie jak inni laureaci, fragmenty swoich prac licznie zgromadzonej publiczności.

Naszym laureatom na Gali towarzyszyli rodzice i inne bliskie osoby, a także nauczycielka języka polskiego, p. Joanna Ulatowska-Letko, pod której opieką przygotowywali prace konkursowe. W ramach podziękowania laureaci wręczali swoim nauczycielom róże przygotowane przez organizatorów.

Kolejny konkurs „O Różę Małego Księcia” już za rok! Zachęcamy do udziału?

Fotorelacja z konkursu także na profilu MOK Olsztyn na FB: Facebook MOK Olsztyn