Taekwondo – rekrutacja

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza w Olsztynie

Szkoła Podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego
X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Zaprasza!!!!

Wspieramy rozwój, wychowanie i naukę dzieci poprzez sport walki, który uczy dyscypliny, szacunku i opanowania. Uczymy również umiejętności, które będą niezwykle przydatne w dorosłym życiu.
Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mają pasje.

Oferujemy Państwa dzieciom możliwość połączenia nauki z uprawianiem taekwondo olimpijskiego – sportu stawiającego na wszechstronny rozwój ucznia-zawodnika. Atutem nauki w naszej placówce jest kameralna atmosfera, dzięki której dzieci nie są anonimowe. Szkoła jest nieduża, oddziały klasowe mało liczne – pozwala to na lepsze poznanie ucznia i jego potrzeb. Zapewniamy też optymalne warunki treningowe – posiadamy bardzo dużą salę do taekwondo z pełnowymiarowymi matami oraz odpowiednim sprzętem do treningu. W szkole dostępny jest również lekarz, który na bieżąco monitoruje stan zdrowia dzieci i obejmuje opieką zawodników w trakcie kontuzji. Do dyspozycji zawodników jest także fizjoterapeuta.

Wśród uczniów i absolwentów szkoły są Medaliści Mistrzostw Świata, Europy, Polski, członkowie Kadr Narodowych.

wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi
na testy sprawności fizycznej, które odbędą się

9.03.2021 roku o godzinie 17.00

w budynku szkoły przy ulicy Gietkowskiej 12 w Olsztynie.