IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Sukcesy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w taekwondo

XVII finału OOM 2011 – Podlasie 2011

Zakończył się XVII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – Podlasie 2011, który w naszej dyscyplinie – Taekwondo Olimpijskie odbywało się w Łomży. Naszą szkołę reprezentowała ekipa w składzie:

oraz trenerzy naszej szkoły.

Najlepiej spisali się: Antoniusz Śmiglewski, Mateusz Lewalski, Wojciech Szczerba zdobywając złote medale w swoich kategoriach wagowych. Natomiast Michał Mydło zdobył brązowy medal, tuż za podium znaleźli się Piotr Kamiński oraz Piotr Krajewski, na dalszych miejscach uplasowali się Przemek Piechota oraz Mateusz Wieczorek.

Po rozegraniu wszystkich konkurencji najwięcej punktów w klasyfikacji wojewódzkiej wygrało wielkopolskie, którego zawodnicy zdobyli 204 pkt., przed warmińsko – mazurskim – 141 pkt. oraz mazowieckiem – 102 pkt. Na starcie stanęło 207 zawodników.