Ślubowanie klasy pierwszej

„Naukę czas zacząć…
Szkoła cichutko drzwi uchyliła,
dzieci do siebie zaprosiła.”
Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły jest Ślubowanie klasy pierwszej, które odbyło się 13 października 2022 roku. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Przy udziale Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców, uczniowie klasy pierwszej zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza w Olsztynie.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani wicedyrektor Joanna Ulatowska-Letko .
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.
Wspaniała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Uroczystość ta na długo zostanie w pamięci wszystkich, ale szczególnie najważniejszych, bohaterów tego dnia, czyli uczniów klasy I.
Naszym najmłodszym Uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.