Pozdrowienia z Jastrzębiej Góry!!!

Dnia 27-08-2011 r. o godz. 2255:Już od dwóch tygodni, jak co roku, ekipa naszych Taekwondzistów trenuje na obozie w Jastrzębiej Górze tym razem obóz jest dużo ważniejszy niż zwykle, ponieważ juz dwa tygodnie później zawodników czeka pierwszy start w nowym sezonie… Ekipa SMSu pojedzie bowiem podbić dwa turnieje odbywające się w tym samym czasie w Warszawie, dla juniorów będzie to Warsaw Cup, a dla seniorów Polish Open (Otwarte Mistrzostwa Polski). Warto też wspomnieć ze w październiku Magdalena Śmiglewska i Magdalena Obrębska będą reprezentowały barwy Polski na Mistrzowstwach Europy Juniorów na Cyprze równocześnie skład seniorski (Ewelina Walkiewicz, Kamila Kryger, Alicja Pałaszewska, Izabela Gadomska, Anna i Gabriela Guzowskie oraz Marek Szafałowicz) jedzie na najważniejszy dla nich turniej w tym roku mianowicie Mistrzostwa Polski Seniorów. Nadzieje na medale są ogromne, ponieważ treningi są bardzo intensywne a zaangażowanie w nie zawodników przerasta nawet oczekiwania trenerów… Może to przez ten cudowny czar Morza? 🙂 albo poprostu świetna atmosfera tworzona przez trenerke i zawodników? Pewnie i to i to!!

Gorąco pozdrawiamy wszystkich uczniów i nauczycieli 🙂 Ekipa w składzie: trenerka Justyna Niedziałek, Ewelina Walkiewicz, Kamila Kryger, Ania Guzowska, Gabriela Guzowska, Alicja Pałaszewska, Magdalena Obrębska, Magdalena Śmiglewska, Aleksandra Kowalczuk, Izabela Gadomska, Marek Szafałowicz, Patrik Chrapkowski, Bartłomiej Chmielewski, Mateusz Lewalski.

K.K. J.N.