Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2021 roku (środa)

1 września 2021 roku – dzień adaptacyjny dla wszystkich uczniów szkoły. O godzinie 9.00 planowane są spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

• W budynku szkoły przy ul. Gietkowskiej 12 spotkają się uczniowie klas I–VI szkoły podstawowej.

Jednocześnie informuję, że o godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z Rodzicami i Uczniami klasy I szkoły podstawowej.

• W budynku szkoły przy ul. Jagiellończyka 32 spotkają się  uczniowie klas VII–VIII szkoły podstawowej oraz wszystkich klas liceum ogólnokształcącego.

Na 10 minut przed rozpoczęciem spotkania wychowawcy klas pierwszych będą oczekiwać na uczniów przed budynkiem szkoły, po czym przejdą do wyznaczonych sal.

Informacja o przydziale sal będzie wywieszona na drzwiach wejściowych do obu budynków szkoły.

Zapraszamy serdecznie!

Do zobaczenia!