Nauczyciel naszej szkoły odznaczony Złotym Medalem za  Długoletnią Służbę!!!

Okazuje się, że medale, i to złote:), mogą otrzymać nie tylko uczniowie-zawodnicy, ale także nauczyciele naszej szkoły.

Doceniając wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa, postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z dnia 22 sierpnia 2023 r. o nadaniu odznaczeń Złotym Medalem za Długoletnią Służbę została uhonorowana Pani Ewa Mroczka, nauczyciel bibliotekarz w LO.

Pani Ewa odebrała medal z rąk Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

To ogromne wyróżnienie i kolejny zaszczyt dla całej społeczności szkolnej. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w pracy zawodowej.