Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim Morąg, 26 października 2008 r.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE  MISTRZOSTWA   MŁODZIKÓW  W  TAEKWONDO   OLIMPIJSKIM  26.10.2008 R.  MORĄG

Najmłodsi zawodnicy taekwondo olimpijskiego, reprezentujący Szkołę Mistrzostwa Sportowego uczestniczyli 26.10.2006 w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w taekwondo Olimpijskim w Morągu. Startowało blisko 100 zawodników z 13 klubów. Naszą szkołę reprezentowało 8 zawodników zdobywając 4 medale.  Chłopcy: 1miejsce Kryspin Chojnowski Kat. Wag M-3 4 miejsce Wojciech Szczerba kat. Wag. M-1 2 miejsce Antek Śmiglewski Kat. Wag. M-2 3 miejsce Michał Mydło Kat. Wag. M-2 8 miejsce Przemek Piechota kat. Wag. M-4 5 miejsce Adrian Woliński kat. Wag. M-8 4 miejsce Jakub Sidor  Jedyną naszą przedstawicielką, która bardzo dobrze się spisała w kat. Wag. K-5 i zajęła 2 miejsce jest Aleksandra Ogonowska.

Naszym najmłodszym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!! Justyna Niedziałek