Gimnastyka – „Moje pierwsze zawody”

Dnia 04.06.2022 r. na sali gimnastycznej im. Małgorzaty Plichty odbyły się „Moje pierwsze zawody” klasy II Szkoły Podstawowej nr 23. Zawody otworzyła Pani Dyrektor Barbara Rapińczuk. Była z nami również wychowawczyni kl. II Pani Bożena Szykuła. Zawody sędziowały zawodniczki klasy mistrzowskiej Klaudia Hrynowiecka, Wiktoria Kucner oraz Monika Wiśniewska.

Na pierwszym miejscu podium stanęła Natasza Derewecka, druga była Zofia Kozioł, trzecia natomiast Lena Kuzio. W zawodach uczestniczyły także: Anna Świderska, Maja Kuśmierska, Amelia Ligas, Maja Stańczak, Letycja Mikuła i Kaja Malewska.

Była doskonała atmosfera. Mieliśmy wspaniałą, bardzo liczną publiczność, która nagradzała występy zawodniczek gromkimi brawami.

Gratulujemy wszystkim dziewczynkom.