Dzień Pluszowego Misia

W dniach 24- 25 listopada w Szkole Podstawowej 23 Mistrzostwa Sportowego uczniowie klas I-III obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Podczas prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Katarzynę Świeczkowską dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, „misiowych” bohaterów bajek oraz poszerzyły wiedzę przyrodniczą na temat gatunków niedźwiedzi żyjących w różnych regionach świata. Razem ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi wzięły udział w warsztatach ruchowo-muzycznych prowadzonych przez panią Monikę Rawa-Paluch. Dużo śmiechu i dobrej zabawy towarzyszyło również uczniom podczas zajęć, w czasie których opowiadali historie związane ze swoimi maskotkami. Konkurs plastyczny był okazją to ujawnienia się nowych talentów. Teraz piękne misie są ozbobą szkolnego korytarza.

Katarzyna Świeczkowska

Dzień Pluszowego Misia – laureaci konkursu plastycznego