MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce – Nysa, 11−12.11.2021 r.

W dniach 11-12.11.2021 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Nysie. Nasze zawodniczki zdobyły dwa medale: brązowy i srebrny. Medal brązowy zdobyły zawodniczki w klasie mistrzowskiej, w składzie: Wiktoria, Kucner, Klaudia Hrynowiecka, Anna Hucało i Monika Wiśniewska, medal srebrny w klasie I wywalczyły gimnastyczki: Milena Krasicka, Kaja Sokołowska, Monika Jastrzębowska i Monika Wiśniewska. Do sukcesu przyczynił się zespół trenerów: Dariusz Laszuk i Beata Lewalska oraz Oleksandr i Katarzyna Yaresko. W klasie II startowały: Milena Krasicka, Kaja Sokołowska i debiutantka Natalia Deptuła. Z minimalną stratą uplasował się na 4 pozycji. Najmłodsze zawodniczki w klasie III, w składzie: Antonina Bednarczyk, Marcelina Derewecka, Celestyna Kendzierska i Natalia Stankiewicz, zajęły miejsce 10.