Drużynowe i indywidualne zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych Olsztyna

W dniu 14.05. 2012 r. na stadionie AZS UWM w Kortowie odbyła się miejska gimnazjada w lekkiej atletyce uczniów szkół gimnazjalnych Olsztyna.        W zawodach startowały uczennice Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego. Nasze uczennice uzyskały następujące wyniki indywidualne:

Bieg na 600 mNatalia MIKULAKIII m-ce 1,56,32 min Bieg na 1000 mDominika STAŃCZAKII m-ce3,23,86 min

W konkurencjach 100m i skok w dal startowała Michalina SAMSELSKA, która nie zakwalifikowała się do finałów.        Nasze medalistki zakwalifikowały się do mistrzostw województwa szkół gimnazjalnych, które zostaną rozegrane pod koniec maja.

Natalia Mikulak po biegu.   Dominika Stańczak podczas biegu.