Śniadanie w szkole !!!!!!!

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.

Osoby uprawiające regularnie sport muszą uważniej niż inni obserwować swój organizm i dbać o dostarczanie mu niezbędnych witamin. Odpowiednio dobrana dieta jest równie ważna jak trening!

Śniadanie powinno być konkretne. Pobudza ono nas do działania i zwiększa koncentrację. Jest udowodnione, iż osoby które jedzą śniadania mają mniejsze prawdopodobieństwo na problemy z wagą, niż osoby które ich nie spożywają. Dlaczego tak się dzieje? Otóż organizm od rana potrzebuje konkretnej dawki energii, aby rozpocząć kolejny aktywny dzień. Jeśli nie dostarczymy ciału żadnego pożywienia, to narastający głód spowoduje napad obżarstwa.

KLASA V TO JUŻ WIE!!!!!!!!!

Klasa V na lekcji przyrody poznała tajniki zdrowego odżywiania. Przygotowała wspaniałe śniadanie. Mniam, mniam!!!!

NAJPIERW HIGIENA – MYCIE RĄK.

POTEM JEDZENIE.

Aneta Wojtkiewicz