11 listopada – Dzień Niepodległości

Reprezentacja naszej szkoły w osobie Pani Dyrektor Barbary Rapińczuk wraz z delegacją Pocztu Sztandarowego wzięła udział w Wojewódzkich obchodach 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny, która odbyła się w katedrze św. Jakuba, Poczet Sztandarowy Szkoły wraz z kompanią honorową wojska, policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, harcerzy, pocztu husarskiego Chorągwi Grzymałów oraz orkiestry Wojska Polskiego i mieszkańców Olsztyna udał się w pochodzie na Plac Solidarności, gdzie po przemowach, apelu pamięci i salwie honorowej zostały złożone kwiaty pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny. To była piękna i podniosła uroczystość.

Beata Gojło