Warsaw Cup – Polisch Open

W dniach 19-21.09.2014 r. w Warszawie zakończył się na warszawskim AWF największy turniej taekwondo olimpijskiego w Polsce – Polish Open/Warsaw Cup. W zawodach wzięło udział 800 zawodników z 24 państw. Podczas ceremonii otwarcia obecni byli: Jego Ekscelencja Ji-in HONG Ambasador Republiki Korei, Pan Hyunjun KIM Dyrektor Centrum Kultury Koreańskiej, Jego Magnificencja Rektor AWF w Warszawie prof. nzw. dr hab. Andrzej Mastalerz.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Dla wielu naszych zawodników stanowił sprawdzian przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy, na które wybiera się nasi uczniowie zawodnicy SMS Olsztyn: Aleksandra Kowalczuk, Gabriela Wierzbicka, oraz nasi absolwenci Patrik Chrapkowski, Magdalena Obrębska i Aleksandra Krzemieniecka.
Nasi zawodnicy zdobyli 3 medale
•   Adam Kowalski po bardzo emocjonujących walkach wywalczył srebrny medal,