ZAWODY W BYDGOSZCZY

W niedzielę (23.09.2012 r.) na torze regatowym w Bydgoszczy odbyły się IX zawody memoriałowe C. Kosiak i Z. Kiełpioskiego. Regaty miały podwyższoną rangę trudności poprzez start zawodników w „nowych” kategoriach wiekowych tzn. w kategoriach które zaczną obowiązywać w sezonie kajakowym 2013.
Warunki na torze były ciężkie, wiał bardzo silny wiatr który spowodował wiele wywrotek kajakarzy i kanadyjkarzy. W zawodach wystartowało przeszło 300 zawodników z 13 bardzo znaczących w Polsce klubów m.in. WKS ZAWISZA, ADMIRA GORZÓW, ENERGETYK POZNAŃ, UKS KOPERNIK I ASTORIA z Bydgoszczy.
Zawodnicy ZSO Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie wygrali najważniejszy wyścig zawodów, była to konkurencja 6x200m (Czarek Ołdakowski, Magda Wieliki, Kamil Ptaszkowski).
Medale w pozostałych konkurencjach:

K1 500m
II m. Brakowiecki Patryk
III m. Ołdakowski Czarek

K2 500m
III m. Ołdakowski Czarek/Brakowiecki Błażej

Pozostali zawodnicy zajmowali wysokie miejsca tuż za podium wyścigach finałowych m.in.
G. Filipkowski, K. Ptaszkowski.
GRATULUJEMY!!!