Wyniki konkursu fotograficznego „Piękno i gorycz sportu”

Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Ewy Wieliczko instruktora w pracowni fotograficznej przy Pałacu Młodzieży w Olsztynie https://www.facebook.com/pracowniafotograficznapmolsztyn oceniła prace zgodnie z kryteriami regulaminu postanowiła przyznać:

Nagrodę specjalną Marcelinie Horszwald z klasy 4 b  w kategorii uczniowie SP za ukazanie radości i spontaniczności ćwiczeń sportowych.

I miejsce Natalii Jabłońskiej z klasy II B w kategorii uczniowie LO za doskonale uchwycone emocje i wzruszający kadr (najwyższa punktacja).

W kategorii Open przyznano:

I miejsce rodzicowi  panu Michałowi Topa za doskonałość techniczną przez co zdjęcie jest dynamiczne, autentyczne i poruszające,

II miejsce rodzicowi pani Marcie Topa za dobry kadr,

III miejsce ex aequo za ukazanie trudów uprawiania sportu,

– absolwentowi panu Markowi Milewskiemu,

– rodzicowi pani Kamili Jabłońskiej,

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w czasie uroczystości obchodów Jubileuszu

45-lecia istnienia szkoły.