Wieczorek Patriotyczny „Dla Ciebie Polsko”

🇵🇱Wieczorek Patriotyczny „Dla Ciebie Polsko”🇵🇱🎶
Dzisiejszy wieczór był pełen patriotycznych uniesień. W ramach wydarzenia „Dla Ciebie Polsko”🇵🇱, mogliśmy być świadkami występów naszych utalentowanych uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli i trenerów.
Uroczystość otworzyły Anna Danilczuk oraz Małgorzata Ejkszto, organizatorki wydarzenia. Następnie pani wicedyrektor – nauczyciel historii – Joanna Ulatowska-Letko przypomniała nam tło historyczne sobotniego święta. Scena ożyła dzięki talentowi młodych artystów, którzy oddali hołd naszemu krajowi. Recytacje wierszy, poruszyły serca słuchaczy. Każdy wers był wyrazem miłości do ojczyzny i przypomnieniem o jej bogatej historii oraz kulturze. Równie emocjonujące były występy muzyczne. Pieśni patriotyczne, przypomniały o ważnych momentach w historii Polski. Głosy wypełniły salę, tworząc niezapomnianą atmosferę jedności i dumy narodowej.
Chciałybyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich ciężką pracę oraz za to, że przypomnieli nam o wartościach, które są fundamentem naszej narodowej tożsamości. Jest to dowód na to, że młode pokolenie z szacunkiem odnosi się do swoich korzeni i historii.
Dziękujemy także nauczycielom za wsparcie i pomoc w organizacji tego niezwykłego wieczoru. Pani Małgosi Burniewicz za pomoc w wykonaniu dekoracji oraz pani Anecie Wojtkiewicz za akompaniament muzyczny, pani dyrektor Annie Michels oraz wicedyrektorom za obecność. Wasze zaangażowanie jest nieocenione🤗🥰
#NarodoweŚwiętoNiepodległości
#11listopada