TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 5

Zapraszamy do udziału w turnieju szachowym z okazji Jubileuszu 45-lecia szkoły.
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 5
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W OLSZTYNIE
REGULAMIN
1. ORGANIZATORZY – Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. M.G. Bublewicza w Olsztynie; (przy współpracy z klubem szachowym UKS „Trzydziestka” Olsztyn).
2. CEL TURNIEJU – popularyzacja szachów, obchody Jubileuszu 45-lecia istnienia szkoły.
3. TERMIN I MIEJSCE Sobota 17 lutego 2024 r – ul. Gietkowska 12, Olsztyn.
4. SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY System szwajcarski na dystansie 7 rund, prowadzony programem ChessArbiter. Obowiązują przepisy gry Kodeksu PZSzach oraz FIDE dla szachów szybkich. Tempo gry: 10 min + 5 sek. na partię dla zawodnika.
5. WARUNKI UCZESTNICTWA W turnieju mogą uczestniczyć uczniowie, ich rodzice, absolwenci i pracownicy ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Zgłoszenia do dnia 10.02.2024 r. poprzez https://liblink.pl/EvWgalRR02 lub poprzez e-mail: pawel.letko@zso5.olsztyn.eu
6. HARMONOGRAM 09:00 – 9:45 – potwierdzanie zgłoszeń, 09:45 – 10:00 – weryfikacja zawodników oraz otwarcie zawodów, 10:00 – 14:30 – rundy 1-7, 14:30 – podsumowanie wyników i wręczenie nagród.
7. SPRAWY RÓŻNE
• sprzęt do gry zapewniają organizatorzy,
• organizatorzy zastrzegają sobie prawo do podziału nagród i wyróżnień,
• ostateczna interpretacja komunikatu oraz przepisów gry należy do sędziego głównego, którego decyzje są ostateczne,
• kontakt z organizatorem: Paweł Letko tel. 606 890 748, e-mail: pawel.letko@zso5.olsztyn.eu
ZAPRASZAMY !!!
Wzięcie udziału w zawodach jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Komunikatu oraz:
Wyrażeniem zgody (w tym zgody rodziców/przedstawiciela ustawowego osoby nieletniej) na wykonywanie zdjęć zawierających wizerunek uczestnika zawodów, zarejestrowanych w czasie jego trwania oraz wyrażeniem zgody (w tym zgody rodziców/przedstawiciela ustawowego osoby nieletniej) na umieszczanie i publikowanie zdjęć na stronach internetowych organizatorów zawodów, na ich profilach internetowych (np. Facebooku) oraz we wszystkich materiałach sprawozdawczych, informacyjnych oraz promocyjnych związanych z działalnością ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie oraz klubu UKS  „Trzydziestka” Olsztyn.