Rejestracja Dawców Szpiku Kostnego w Galerii Warmińskiej

Rejestracja Dawców Szpiku Kostnego w Galerii Warmińskiej🔥♥
🔥 24 listopada 2023 nasza szkoła włączyła się w akcję rejestracji dawców szpiku kostnego #DKMS dla cierpiącego na białaczkę Mikołaja i innych potrzebujących.
🔥Bohaterami tego przedsięwzięcia okazali się być nasi uczniowie, wolontariusze. Z determinacją, uśmiechem na twarzach i gotowością do pomocy, stali się oni prawdziwymi ambasadorami dobra i solidarności:
👉Maja Kobielska (kl. 3c)
👉Maria Konwerska (kl. 3c)
👉Antoni Napora (kl. 3c)
👉Szymon Śliwa (kl. 3c)
👉Michał Targoński (kl. 3c)
👉Jakub Kłujszo (kl. 4a)
👉Adrian Wiski (kl. 4a)
👉Jacek Nowacki (kl. 4a)
👉Szymon Kluchciński (absolwent)
🔥Każdy z wolontariuszy był doskonale przeszkolony, gotowy odpowiedzieć na pytania i pomóc w procesie rejestracji. Ich entuzjazm zarażał zarówno przechodniów, jak i innych uczestników akcji😀. Nad wszystkim czuwała pani Ewa Kruminis-Kaszkiel, a ogromnym wsparciem okazała się pani Ewelina Suchecka oraz wolontariusze DKMS, pan Przemysław Kubiak i pan Waldemar Ossowski.
🔥Ogromnie nas cieszy, że nie tylko uczniowie, ale i cała społeczność szkolna włączyła się do akcji, dając wyraz solidarności♥. W gronie nowych potencjalnych dawców znalazła się nauczycielka, pani Elżbieta Giedziun-Kakojejko, absolwenci oraz rodzice naszych uczniów stając się wzorem dla naszych podopiecznych.
🔥Zakończenie akcji było momentem wzruszenia i dumy. Wspólnie zarejestrowaliśmy
♥🔥5⃣3⃣potencjalnych dawców🔥♥‼
🔥Uczniowie zdali sobie sprawę, że stali się częścią czegoś większego, co może przełożyć się na znalezienie dawcy dla Mikołaja i przynieść ogromną korzyść innym potrzebującym♥.
🔥To wydarzenie to nie tylko akcja rejestracji dawców szpiku kostnego, ale także dzień, w którym nasi uczniowie stali się prawdziwymi bohaterami. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i gotowości do niesienia pomocy. To dowód, że młodzi ludzie mogą zmieniać świat, gdy działają razem.
D♥Z♥I♥Ę♥K♥U♥J♥E♥M♥Y
#KOMÓRKOMANIA