Finał konkursu wojewódzkiego na prezentację multimedialną „WszechŚWIAT KOPERNIKA”

Nasza uczennica Helena Chojnowska zdobyła wyróżnienie w konkursie . Organizator konkursu – Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Dnia 15 maja odbyło się spotkanie w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym Finał konkursu został rozstrzygnięty pod rozgwieżdżonym  nieboskłonem jak przystało na konkurs uświetniający 550 rocznicę urodzin wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Serdecznie gratulujemy.

Prezentację można obejrzeć tutaj

Uczestnicy wydarzenia wysłuchali koncertu pod gwiazdami w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie.