W dniach 26-28.11.2010 odbył się XIII Warsaw Cup w taekwondo olimpijskim pod patronatem Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

Tegoroczna edycja była doskonałą okazją do zaprezentowania swoich możliwości i umiejętności na koniec sezonu startowego taekwondzistów SMS Olsztyn w tym roku!! Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa zawodników wraz z trenerami, zdobyliśmy 10 medali:

2 złote – Patrik Chrapkowski, Magda Obrębska, 2 srebrne – Bartłomiej Chmielewski, Magdalena Śmiglewska, 6 brązowych – Michał Mydło, Mateusz Wieczorek, Olga Sopyło,   Bąk Agnieszka, Jakub Andrzejczak, Patrycja Kościesza.