II SMS CUP w taekwondo olimpijskim

Dnia 19.05.2019 r. odbył się II SMS CUP w taekwondo olimpijskim, pod patronatem Dyrektora ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Na salach sportowych przy ul. Gietkowskiej 12 gościliśmy 155 zawodników z Olsztyna oraz pierwszy raz zawodników z klubu Victoria Morąg oraz z klubu TKD Giżycko. Dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Rapińczuk za otwarcie turnieju. Bardzo  dziękujemy za pomoc w przygotowaniach sal do turnieju rodzicom: Państwu Chrzanowskim, Państwu Kowalczyk, Pani Sokołowicz, Pani Kędzierskiej, oraz za przygotowanie wypieków na słodki bufet rodzicom: Pani Magdalenie Łastówka, Annie Bogdańskiej, Ewie Krawczyk, Katarzynie Wawrzynkowskiej, Kindze Kowalczyk, Iwonie Sosnowskiej, Iwonie Bukowskiej, Michałowi Kucharskiemu, oraz dziękujemy za fotorelację panu Dominikowi Greger. Dziękujemy bardzo nauczycielom za doping swoich uczniów .

Serdecznie zapraszamy na III SMS CUP za rok,  który odbędzie się w nowej formule.

Dziękujemy bardzo trenerzy taekwondo SMS Olsztyn:
Justyna Pałaszewska, Justyna Niedziałek, Tomasz Kobrzyński, Maciej Ruta