Akcja bookcrossing – uwolnij książkę – książka w o!biegu

Ideą akcji jest propagowanie czytania wśród dorosłych i młodych ludzi. Szkoła jest miejscem, gdzie spotykają się ludzie w różnym wieku, o różnych gustach i zainteresowaniach. Postanowiliśmy wykorzystać szkolną różnorodność do szlachetnego celu.

Zapraszamy do dzielenia się wartościowymi książkami z innymi, czytania i wymiany. Na korytarzu szkolnym znajdują się regały z książkami udostępnianymi każdemu chętnemu za darmo w sposób niekontrolowany.

Wśród tych książek możecie także znaleźć taką, którą sami chcielibyście przeczytać.

„Każda znajdująca się tam książka, każdy tom, posiadają własną duszę. I to zarówno duszę tego, kto daną książkę napisał, jak i dusze tych, którzy tę książkę przeczytali i tak mocno ją przeżyli, że zawładnęła ich wyobraźnią”

Carlos Ruiz Zafón

[embeddoc url=”http://zso5.olsztyn.eu/wp-content/uploads/2018/11/bookcrossing_regul.pdf” download=”all”]