Pasowanie na Ucznia Klasy I

W dniu 14 października 2009 r. o godz. 900 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbyło się Pasowanie na Ucznia Klasy I Szkoły Podstawowej nr 23. Podczas przygotowanego, pod okiem wychowawczyni Katarzyny Świeczkowskiej, programu artystycznego, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Następnie w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i zaproszonych gości uroczyście złożyli ślubowanie. Wśród przyjętych w poczet uczniów byli: Szymon Bienaszewski, Julia Biernat, Julia Boczkowska, Michalina Chabowska, Aniela Dębowska, Anna Grzechnik, Iga Kowalczyk, Dominik Kuliziak, Aleksandra Łojewska, Alicja Malinowska, Konrad Mielczarek, Amelia Mirecka, Gabriela Ostrowska, Kacper Pawlicki, Julia Ponieważ, Aleksandra Rogala, Filip Skrzeszewski, Mikołaj Żyźniewski.