11 medali zawodników taekwondo podczas międzynarodowego turnieju Warsaw Cup 2009

Pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz Przy współpracy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego w dniach 20-22.11.2009 r. rozegrany został międzynarodowy turniej dla juniorów i kadetów „Warsaw Cup 2009”. Kolejny raz uczniowie – zawodnicy SMS Olsztyn wzięli udział w tej imprezie. Po raz pierwszy w Polsce zawody rozegrane były w ochraniaczach elektronicznych firmy LaJust.

NASI MEDALIŚCI:

Serdecznie gratulujemy!!!

Justyna Niedziałek

Igor Kryszkiewicz podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowego turnieju Warsaw Cup w taekwondo otrzymał list gratulacyjny z rąk Prezesa Polskiego Związku Taekwondo p. Jacka Skubisa, za zdobycie brązowego medalu podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Jeszcze raz gratulujemy

Justyna Niedziałek